Zimowa sesja zdjęciowa domków pod Mogielicą w styczniu 2024

Zimowa sesja zdjęciowa domków pod Mogielicą w styczniu 2024

Zapraszam do zapoznania się z galerią zdjęć z zimowej sesji zdjęciowej obiektu turystycznego Wierchy Beskidu, położonego na Przełęczy Rydza-Śmigłego w Chyszówkach, pomiędzy górą Łopień a Mogielicą. Sesję zdjęciową wykonałem w słoneczny dzień na początku stycznia 2024 roku.

Panorama 360 z drona domków pod Mogielicą

Dzięki wykorzystaniu drona, udało mi się stworzyć serię zimowych zdjęć, które ukazują Wierchy Beskidu w zimowej scenerii oraz oferują piękne widoki na otaczające szczyty. Podczas sesji, wykonałem również zdjęcia wnętrz drewnianego budynku z jacuzzi i sauną, położonego nad brzegiem zamarzniętych i pokrytych śniegiem stawów, w sąsiedztwie domków.

W galerii prezentuję również panoramę 360 stopni, zapewniającą kompleksowy, panoramiczny widok na obiekt “Wierchy Beskidu”. Zapraszam także do obejrzenia zdjęć domków pod Mogielicą w wpisie Wierchy Beskidu – sesja zdjęciowa domków pod Mogielicą.

Zimowa sesja zdjęciowa domków pod Mogielicą – galeria zdjęć

Fotograf ośrodków turystycznych

Jako profesjonalny fotograf nieruchomości, moją specjalnością jest tworzenie wyjątkowych zdjęć wysokiej jakości, które oddają charakter i atmosferę prezentowanych obiektów, przyciągając tym samym uwagę potencjalnych gości. Jeżeli poszukują Państwo sposobu na wyróżnienie swojej oferty i zaprezentowanie jej w najlepszym świetle, zachęcam do kontaktu. Oferuję indywidualne podejście do każdego projektu, dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️