Hotel Forum w Krakowie

Hotel Forum w Krakowie

Hotel Forum w Krakowie – miejsce, obok którego często przejeżdzam. Tym razem, w końcu marca 2024, tuż po wschodzie słońca, trafiłem tam w idealnej chwili. Wykorzystując wyjątkową okazję, uchwyciłem na zdjęciach z drona jego unikalną architekturę nieczynnego hotelu Forum, projektu autorstwa Janusza Ingardena oraz wygląd tuż przed zaplanowanymi zmianami i remontem restauracji na dachu Forum. Postanowiłem zrobić kilka zdjęć, by zachować wizerunek miejsca przed zmianami. Z pewnością wrócę tam po remoncie, aby wykonać zdjęcia restauracji na dachu dawnego hotelu Forum, skąd rozpościera się piękna panorama na Kraków.

Hotel Forum w Krakowie – galeria zdjęć z drona

Panorama Krakowa z hotelem Forum w kadrze

Wykorzystując unikalną perspektywę jaką oferuje dron, udało mi się uchwycić zachwycającą grę świateł. Wschód słońca nad Krakowem i nieczynnym hotelem Forum, z jego ciepłymi barwami odbijającymi się na fasadzie budynku, stworzył niepowtarzalny klimat, a kontrast między nowoczesnością miasta a historycznym charakterem Forum dodają głębi i kontekstu do zdjęć.

Restauracja na dachu dawnego hotelu Forum w Krakowie

Planowana modernizacja dawnego Hotelu Forum to znakomita wiadomość dla wszystkich miłośników architektury oraz turystów i mieszkańców Krakowa. To oraz inne nowe restauracje na gastronomicznej mapie Krakowa znajdziesz w artykule Nowe restauracje w Krakowie 2024. Otwarcie restauracji na dachu Forum z panoramą na Kraków, to również możliwość stworzenia nowego, wyjątkowego miejsca na mapie Krakowa, podobnie jak kultowa stała się klubokawiarnia Forum Przestrzenie.

Wygląd hotelu Forum przed planowanymi zmianami

Wyjątkowa atmosfera tego poranka pozwoliła na stworzenie niepowtarzalnych zdjęć. Zdjęcia wykonane z powietrza które wykonałem w marcu 2024, dostarczają unikalnej perspektywy, która często ujawnia detale i elementy architektury niedostępne z poziomu ziemi. Przedstawione kadry są więc nie tylko piękną pamiątką, ale również mogą stanowić ważny element w procesie planowania przyszłych zmian i modernizacji hotelu.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️