Wierchy Beskidu pod Mogielicą - sesja zdjęciowa obiektu

Wierchy Beskidu – sesja zdjęciowa domków pod Mogielicą

Jako fotograf nieruchomości, miałem okazję wykonać zdjęcia obiektu turystycznego Wierchy Beskidu, położonego na Przełęczy Rydza-Śmigłego między górą Łopień a szlakiem na Mogielicę. Wykonałem zdjęcia domków, w których można wynająć nocleg oraz punktu gastronomicznego Bistro Wierchy Beskidu. Użyłem również drona, aby pokazać piękno okolicznej panoramy górskiej oraz wykonałem panoramy 360 prezentujące pomieszczenia domków do wynajęcia. Chciałbym podzielić się z Wami moimi zdjęciami i zachęcić do odwiedzenia tego miejsca.

Wierchy Beskidu – wypoczynek pod Mogielicą

Obiekt Wierchy Beskidu znajduje się w Chyszówkach, w gminie Dobra, na Przełęczy Rydza-Śmigłego między górą Łopień a szlakiem na Mogielicę. Jest to idealna baza wypadowa dla miłośników górskich wędrówek, rowerowych wypraw i narciarstwa biegowego. Z ośrodka można łatwo dotrzeć do szlaków prowadzących na Łopień i Mogielicę, najwyższego szczytu Beskidu Wyspowego. Z ich wierzchołków rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Tatry, Pieniny, Gorce i Beskid Sądecki. Domki znajdują się dokładnie między Mogielicą a Łopieniem, oferując doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy chcą odkrywać te malownicze tereny.

Wierchy Beskidu – zdjęcia domków pod Mogielicą

Jakie atrakcje znajdują się w niedalekiej odległości od Wierchów Beskidu?

W niedalekiej odległości od ośrodka znajduje się również wiele innych atrakcji, które warto zobaczyć. Można zwiedzić zabytkowy Zamek w Wiśniczu (42 km), można też odwiedzić Kopalnię Soli w Bochni (49 km), która jest najstarszą kopalnią soli w Polsce i oferuje niezapomniane przeżycia pod ziemią. Dla miłośników sportów zimowych polecamy stacje narciarskie Kasina SKI (17 km), Limanowa SKI (18 km) i Laskowa SKI (22 km), które oferują doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie.

Fotograf wnętrz i nieruchomości turystycznych w Małopolsce

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z obiektu Wierchy Beskidu oraz innych zdjęć na mojej stronie gdzie znajdziesz wiele ciekawych i profesjonalnych fotografii. Jeśli chcesz skorzystać z mojej oferty fotograficznej, skontaktuj się ze mną. Oferuję wysoką jakość zdjęć i indywidualne podejście do każdego klienta.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️