Natalia Nykiel - Dni Limanowej 2023

Natalia Nykiel – Dni Limanowej 2023

Natalia Nykiel – Dni Limanowej 2023

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć z koncertu Natalii Nykiel, która była gwiazdą drugiego dnia Dni Limanowej 2023. Była to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na żywo jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wydarzenie to miało miejsce w dniach 7-9 lipca na placu przy Limanowskim Domu Kultury i przyciągnęło wielu fanów i sympatyków artystki. 

Natalia Nykiel – Dni Limanowej 2023 – galeria zdjęć

Natalia Nykiel to piosenkarka, która nie boi się eksperymentować z różnymi gatunkami i stylami. Jej utwory, takie jak “Lupus Electro”, “Bądź duży” czy “Pól kroku stad”, są pełne emocji i oryginalności. Na scenie Natalia Nykiel prezentowała energię i zmysłowość, oczarowując publiczność swoim głosem i charyzmą. Nie zapomniała też o swoich fanach, którzy obdarowali ją prezentami. Artystka podziękowała im za wsparcie i zaprosiła do wspólnego śpiewania.

Dni Limanowej 2023 były wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich miłośników kultury i rozrywki. Natalia Nykiel udowodniła, że jest artystką na światowym poziomie i że potrafi porwać publiczność swoją muzyką.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️