Most w Limanowej na nocnych zdjęciach z drona

Most w Limanowej na nocnych zdjęciach z drona

Jako fotograf specjalizujący się w dokumentacji inwestycji budowlanych, miałem okazję fotografować nowy most w Limanowej – Sowlinach, a także tzw. łącznik ulicy Lipowej z rondem turbinowym w Sowlinach z drogą krajową nr 28, wykorzystując zaawansowane techniki fotograficzne i możliwości zdjęć z drona.

Galeria zdjęć oświetlonego mostu w Limanowej-Sowlinach

Most w Limanowej na nocnych zdjęciach z drona

Dzięki perspektywie lotniczej, udało mi się nie tylko uchwycić architektoniczną strukturę i techniczne detale tej nowej inwestycji. Oświetlenie mostu, doskonale widoczne na zdjęciach, sprawia, że obiekt wyraźnie wyróżnia się na tle nocnej panoramy Limanowej. Oddany do użytku w grudniu 2023, most nad potokiem Starowiejskim wraz z łącznikiem ulicy Lipowej z rondem turbinowym znacząco poprawiają infrastrukturę drogową w Limanowej, stając się kluczowymi elementami lokalnego krajobrazu. Projekt, realizowany przez firmę AW Bautex z Nowego Sącza, to dwupasmowa konstrukcja o długości ponad 53 metrów i szerokości 12 metrów.

Profesjonalna fotografia inwestycji budowlanych

Specjalizuję się w profesjonalnej fotografii inwestycji budowlanych, oferując sesje łączące techniki tradycyjne z innowacyjnymi ujęciami z drona. Moje usługi obejmują zarówno sesje dzienne, dla szczegółowego przedstawienia architektonicznych i technicznych detali, jak i nocne, które eksponują oświetlenie i dodają projektowi charakteru. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️