Marek Bałata – koncert pieśni eucharystycznych w nowym brzmieniu

Marek Bałata – koncert pieśni eucharystycznych w nowym brzmieniu

Marek Bałata – koncert pieśni eucharystycznych w nowym brzmieniu, to koncert który miałem zaszczyt fotografować 7 października 2023 roku w Kościele Bonifratrów w Krakowie. Było to wydarzenie zorganizowane w ramach Dnia Samarytańskiego, który był charytatywną inicjatywą Zakonu Bonifratrów, mającą na celu pomoc potrzebującym i promocję zdrowia.

Marek Bałata – galeria zdjęć z koncertu

Marek Bałata – koncert w Kościele Bonifratrów w Krakowie.

Marek Bałata, jeden z najwybitniejszych polskich wokalistów jazzowych, wystąpił z towarzyszeniem dwóch znakomitych muzyków: Tadeusza Leśniaka na instrumentach klawiszowych i Gerty Szymańskiej na instrumentach perkusyjnych. W repertuarze m.in. utwory „Te deum laudamus”, „I love the lord”, „Dziwny jest ten świat”. Koncert był również niesamowitym pokazem światła, który podkreślał walory architektoniczne wnętrza kościoła.

Koncert zgromadził tłumy melomanów, którzy chcieli posłuchać Marka Bałaty na żywo. Publiczność była zachwycona fenomenalnym głosem i improwizacjami Marka Bałaty. Na zakończenie koncertu artysta otrzymał gromkie brawa i owacje na stojąco, nie obyło się bez bisów, które były dodatkowym prezentem dla fanów.

Przy okazji polecam również moją galerię zdjęć z koncertu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, który odbył się w tym samym miejscu rok temu. Była to również niezwykła muzyczna uczta, na której słynny duet zaśpiewał swoje największe przeboje.

Jeśli szukasz fotografa reportażowego na swoje wydarzenie, skontaktuj się ze mną. Wykonuję tego typu zlecenia z pasją i profesjonalizmem. Zapewniam wysoką jakość zdjęć i szybką realizację.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️