Jeżowa Woda - Ośrodek Wypoczynkowy Palmiarnia i SPA

Jeżowa Woda – Ośrodek Wypoczynkowy Palmiarnia i SPA

Jeżowa Woda w Przyszowej

Jeżowa Woda – Ośrodek Wypoczynkowy Palmiarnia i SPA to wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie harmonię z otoczeniem, komfortem oraz dbałością o ekologię. Położony w miejscowości Przyszowa, niedaleko Limanowej, w malowniczej Małopolsce, ten ośrodek to idealne połączenie bliskości natury z nowoczesnym komfortem. Zapraszam do zgłębienia piękna i unikalnej atmosfery Jeżowej Wody. Jako fotograf miałem przyjemność uwiecznić to magiczne miejsce zarówno w kategoriach fotografii wnętrz i nieruchomości, zdjęć i filmów z drona oraz fotografiach panoramicznych 360, aby pokazać jego wyjątkowość i różnorodność.

Atrakcje dla gości w ośrodku Jeżowa Woda

Ośrodek oferuje atrakcje, które przyciągają rodziny i grupy. Tubing to ekscytująca rozrywka, a noc w domkach traperskich to wyjątkowe przeżycie. Wiejskie krajobrazy oraz wiele innych atrakcji pozostawiają gościom niezapomniane wspomnienia. Ośrodek Wypoczynkowy Palmiarnia i SPA Jeżowa Woda posiada także camperpark, dostępny dla podróżujących kamperem, którzy pragną zatrzymać się w pięknym otoczeniu i skorzystać z udogodnień ośrodka, co czyni Jeżową Wodę jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla podróżujących.

10 miejsc w okolicy, które warto odwiedzić

Jednym z fascynujących miejsc w okolicy Jeżowej Wody jest Góra Łyżka oraz Ruiny Zamku Na Łyżce (3 km) miejsce związane z legendą o ukrytym skarbie, co dodaje temu miejscu niezwykłego uroku, Wieża widokowa na Skiełku (10 km), Dwór Świdnik (11 km), Modyń – Góra Zakochanych (12 km), Sanktuarium św. Kingi w Starym Sączu (20 km), Zamek w Niedzicy (52 km), Muzeum Regionalne w Nowym Sączu (21 km), Klasztor w Tropiu (40 km), Limanowa-Ski (15 km), Wieża widokowa na Gorcu (30 km)

Fotograf atrakcji turystycznych w Małopolsce

Wykonuję zdjęcia wnętrz i nieruchomości, zdjęcia i filmy z drona, które podkreślają unikalny charakter ośrodków turystycznych. Dzięki mojemu doświadczeniu i pasji do fotografii, jestem w stanie uwiecznić piękno i atmosferę Twojego hotelu, apartamentu na wynajem. Jeżeli chcesz, aby Twoje miejsce w pełni zachwyciło gości, skontaktuj się ze mną, a wspólnie stworzymy wyjątkową wizualną opowieść o Twojej nieruchomości.