14. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą 2023

14. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2023

14. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2023 odbył się w pierwszy weekend lipca 2023 roku. Jako fotograf reportażowy miałem okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Była to zarówno 7 Runda FIA EHC – Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich, jak i 5 i 6 Runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się na malowniczej trasie o długości 5,5 km, która prowadziła z miejscowości Stara Wieś do Przełęczy pod Ostrą.

W 14. Wyścigu Górskim Limanowa – Przełęcz pod Ostrą, najszybszym kierowcą był Christian Merli, za nim w klasyfikacji generalnej samochodów z nadwoziem zamkniętym najlepsze wyniki osiągnęli Polacy: Waldemar Kluza i Michał Ratajczyk. W kategorii bolidów podium zajęli Christian Merli, Petr Trnka oraz Aleksander Hin. Z kolei w kategorii samochodów z nadwoziem zamkniętym, poza Kluzą, na podium stanęli Ronnie Bratschi oraz Sebastian Stec.

Jako reportażowy fotograf, nie mogłem przepuścić okazji, by uwiecznić na zdjęciach momenty z tego wydarzenia. Przez dwa dni trwania wyścigu fotografowałem w różnych miejscach na trasie, dążąc do uchwycenia dynamiki samochodów podczas wydarzenia 14. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2023. Wykonane przeze mnie zdjęcia ukazują zróżnicowane aspekty wydarzenia, od przygotowań pojazdów po sam wyścig w kilku lokalizacjach na trasie, a także ceremonię wręczenia nagród zawodnikom, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach. W poniższej galerii znajduje się blisko trzysta zdjęć z 14. Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2023.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

14. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2023 – galeria zdjęć

Udostępnij ten wpis ➡️