Zdjęcia są cudne i pełne emocji

Zdjęcia są cudne i pełne emocji

Z Panem Robertem poznaliśmy się na weselu kuzynki. Zachęceni pięknymi ujęciami z uroczystości zdecydowaliśmy się na wykonanie sesji rodzinnej. Polecamy z całego serca – zdjęcia są cudne i pełne emocji. Sama sesja przebiegła w miłej atmosferze, Pan Robert bez problemu nadążał za naszą 1.5 roczną córką. Dzieci rosną tak szybko, patrząc na zdjęcia będziemy mogli wrócić do tych pięknych chwil. Serdecznie dziękujemy i polecamy! Justyna

Zdjęcia są cudne i pełne emocji

portfolio portrety justyna sesja rodzinna w krakowie fotograf robert malec 307

Rekomendacja od Justyny, która zleciła mi wykonanie pamiątkowych zdjęć rodzinnych. W przypadku sesji zdjęciowych realizowanych u klientów, kluczowe jest odpowiednie zaplanowanie czasu na każdą lokację oraz przemieszczenie się do innego miejsca, aby w komfortowych warunkach zarówno dla modeli, jak i fotografa, wykonać zaplanowane ujęcia.

Jeśli planujesz zatrudnić fotografa na rodzinne sesje zdjęciowe, warto rozważyć i ustalić z fotografem, jakie miejsca w pobliżu waszego domu będą odpowiednie na rodzinne zdjęcia, podobnie jak podczas sesji zdjęciowej u Justyny. Zapraszam do kontaktu, jeżeli podobają Ci się zdjęcia, które wykonuję. Chętnie omówię plan sesji zdjęciowej Twojej rodziny. Skontaktuj się, aby zapytać o indywidualną ofertę fotografii rodzinnej w Krakowie i okolicach.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️