Szybka i profesjonalna obsługa

Miałem przyjemność współpracować z renomowanym producentem kosmetyków samochodowych Cleantle, dla którego regularnie realizowałem sesje zdjęciowe packshotów. W ramach tej współpracy, moim zadaniem było wykonywanie zdjęć produktowych, retusz graficzny oraz tworzenie mockupów nowych produktów.

Podsumowanie Współpracy

Klient docenił moją pracę, określając ją jako “szybką i profesjonalną obsługę”. To, co wyróżniało naszą współpracę, to elastyczność i zdolność do dostosowywania się do nagłych potrzeb klienta, nawet gdy wymagało to realizacji zdjęć “na wczoraj”. Moja praca zawsze koncentrowała się na dostarczaniu wysokiej jakości zdjęć, które pomagają w efektywnym prezentowaniu produktów klienta. Stała współpraca i uzyskane rekomendacje są dla mnie dowodem na to, że profesjonalizm i terminowość są kluczowe w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych.

Szybka i profesjonalna obsługa

“Polecam. Szybka i profesjonalna obsługa, jak trzeba było zrobić zdjęcia na wczoraj to były zrobione :)” Tomasz

Zaproszenie do współpracy producentów i importerów

Jeśli jesteś producentem, wytwórcą, importerem lub prowadzisz firmę handlową i poszukujesz profesjonalnego fotografa do wykonania zdjęć produktowych, packshotów, sesji zdjęciowych lub video produktowych, serdecznie zapraszam do współpracy. W mojej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne zdjęcia produktowe w studio, jak i aranżowane sesje zdjęciowe.

Na codzień w swojej pracy fotografa produktowego wykorzystuję również najnowocześniejsze rozwiązania do zautomatyzowanego wykonywania zdjęć na potrzeby e-commerce, w tym sprzęt polskiej marki Orbitvu, które oferuje integrację z głównymi platformami e-commerce, takimi jak Shopify, Magento, PrestaShop, WooCommerce i Shopware. Dzięki temu, firmy mogą łatwo i efektywnie przesyłać wysokiej jakości zdjęcia produktów oraz zdjęcia obrotowe 360° bezpośrednio do swoich sklepów internetowych, co znacząco poprawia prezentację online i doświadczenie zakupowe klientów.

Moja praca koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości obrazów, które pomogą w skutecznym prezentowaniu Twoich produktów. Zapraszam do kontaktu, aby omówić szczegóły współpracy i dostosować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Razem możemy stworzyć wizualną prezentację, która wyróżni Twój produkt na rynku.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️