Rezerwacja terminów fotografii ślubnej 2020

Zapraszam do rezerwacji terminów na sezon ślubny 2020. Nowa oferta fotografii ślubnej została wzbogacona o dodatkowe pakiety usług. W najnowszym pakiecie, tradycyjne wydruki fotograficzne zastąpiłem nowoczesnym fotoalbumem (sztywne karty). Rozkładówki mają rozmiar 60×30, fotoalbum jest w rozmiarze 30×30. Fotoalbum w oferowanej odsłonie może pomieścić ok 150 ujęć z Dnia Ślubu. Możliwa jest także modyfikacja pakietu, tak aby dopasować fotoalbum do Waszej uroczystości ślubnej oraz przyjęcia weselnego.

Wydruki fotograficzne nadal w ofercie

Dla osób preferujących tradycyjną formę prezentacji zdjęć, czyli wydruki fotograficzne, dostępne są dedykowane pakiety fotografii ślubnej. Pakiety zawierają zdjęcia wydrukowane w formacie 15x23cm, które umieszczone są w gustownym opakowaniu na zdjęcia. Zobacz przykładowe zdjęcia ślubne w mojej galerii.

Zdjęcia ślubna na pendrive

Zamawiając wybrany fotoreportażu ślubnego, otrzymujesz także nowoczesny pendrive (USB 3.0 16GB SanDisk) na którym znajdują się zdjęcia w rozdzielczości do wydruku oraz pomniejszone fotografie z przeznaczeniem do publikacji w internecie.

Więcej informacji dotyczącej mojej oferty oraz opis poszczególnych elementów oferty już wkrótce na mojej stronie.