20. Cracovia Maraton 2023

20. Cracovia Maraton 2023

20. Cracovia Maraton 2023 odbył się w niedzielę 23 kwietnia 2023 roku w Krakowie. Start biegu nastąpił o godzinie 9.00 z Rynku Głównego w Krakowie, liczba uczestników to 6300 osób, długość trasy maratonu to 42 km. Zobacz zdjęcia i film z drona w trakcie biegu przez Most Dębnicki, zdjęcia uczestników jubileuszowego 20. Cracovia Maraton z Wawelem w tle.

Galeria zdjęć Cracovia Maraton 2023

Jako fotograf reportażowy miałem okazję dokumentować ten wyjątkowy bieg, który był nie tylko sportowym wyzwaniem, ale też okazją do podziwiania piękna Krakowa. Użyłem drona, aby zrobić zdjęcia i nagrać film z lotu ptaka, pokazując jak biegacze pokonywali Most Dębnicki nad Wisłą. Był to jeden z najbardziej malowniczych odcinków trasy, z widokiem na Wawel i Kościół na Skałce. Zdjęcia i film z drona można obejrzeć w galerii. Cracovia Maraton 2023 był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników i kibiców. Gratuluję wszystkim biegaczom i zapraszam do oglądania moich zdjęć i filmu z tego wydarzenia.

Film z drona z widokiem na Wawel 20. Cracovia Maraton

Trasa przebiegu 20. Cracovia Maraton 2023

Rynek Główny – start na wysokości Hard Rock Caffe, ul. Grodzka, Podzamcze, Powiśle, Zwierzyniecka, al. Krasińskiego, 3 Maja, ul. Piastowska, Królowej Jadwigi, al. Focha, Krasińskiego, Most Dębnicki, ul. Konopnickiej, nawrót przed Rondem Matecznego, ul. Konopnickiej, Zamkowa, Bulwar Poleski, ul. Ludwinowska, Rollego, Bulwar Podolski, ul. Staromostowa, Brodzińskiego, Nadwiślańska, Solna, Zabłocie, Herlinga-Grudzińskiego, Dekerta, Portowa, Stoczniowców, Ofiar Dąbia, al. Pokoju, ul. Lema, al. Jana Pawła II, Rondo Czyżyńskie, al. Jana Pawła II, Plac Centralny, al. Jana Pawła II, ul. Ptaszyckiego, al. Jana Pawła II, Rondo Czyżyńskie, al. Jana Pawła II, ul. Lema, al. Pokoju, ul. Ofiar Dąbia, Miedziana, Bulwar Kurlandzki, Bulwar Inflancki, główna pochylnia pod Wawelem, InfoKraków Powiśle, ul. Podzamcze, Grodzka, Rynek Główny. Informacje i wyniki znajdziesz na stronie Cracovia Maraton.

Fotograf Robert Malec

Mobile: +48 731 300 422
E-mail: foto@robertmalec.com
Messenger: fotograf.robert.malec
WhatsApp: 731300422

Udostępnij ten wpis ➡️